![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/350915431_249642754315579_6003289188844462028_n.jpg?itok=8VxPbrIw)
На нараді з головами місцевих рад порушив питання благоустрою населених пунктів, проведення акції "Мукачівщині — чисте довкілля", місячника "Чисті узбіччя" та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території Мукачівського району.
Станом на 30 травня поточного року на території таких трьох громад, як Мукачівська, Кольчинська та Чинадіївська, ліквідовано 16 несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядковано 15 зон відпочинків, парків й скверів та 41 кладовище.
32 кілометрів туристичних маршрутів приведено до ладу, очищено понад 20 кілометрів придорожніх смуг, канав та кюветів. Висаджено 223 дерева.
Спільно з очільниками громад вирішили встановити щоп'ятниці день санітарного очищення території району та акцію "Мукачівщині — чисте довкілля" зробити безстроковою.
Також кожна громада Мукачівського району повинна забезпечити розроблення схем санітарного очищення населених пунктів.
Остання зміна сторінки: 31-05-2023 13:25