Кубок Мукачівського району розіграли до Дня фізкультури й спорту

Розіграш Кубку Мукачівського району відбувся до Дня фізичної культури й спорту. Фінальні матчі серед юнаків та дорослих були проведені в рамках районної Спартакіади на стадіоні в с. Лалово.

Змагання проводила Мукачівська районна федерація футболу, яку очолює Віктор Шварц під егідою Федерації футболу Закарпаття.

Боротьбу за Кубок Мукачівщини розпочали юнаки. На зеленому газоні зустрілися: ФК «Колос» (В. Лучки) та ФК «Дерцен».

Перші хвилини матчу пройшли в швидкісному темпі, який задали поєдинку гравці в синіх футболках – ФК «Дерцен». Несподіваною для великолучківців стала й стрімка атака, яка звершилася успішно реалізованим гольовим моментом. Так, в же на 5-й хвилині гри рахунок відкрив Копас Давид. Проте юнаки з В. Лучок зуміли організувати свою оборону, і, не дивлячись на фізичну перевагу у рості гравців-суперників, врівноважили гру, перемістивши події на середину поля.

Після перерви обидві команди грали в середньому темпі, намагаючись пробити оборону суперника, організованими атаками у напрямку штрафного. Зрештою, наприкінці поєдинку, великолучківці зрівняли рахунок. Гол у ворота суперника забив Фенчак Іван на 48 хвилині.

Відтак, основний час команди завершили з нічийним рахунком  1:1 і тільки серія пенальті визначила долю поєдинку, а заодно й володаря Кубку Мукачівського району серед юнаків: ним стала команда «Дерцен», перемігши суперника з рахунком 4:2.

Показово, що у фінальному поєдинку Кубу Мукачівського району серед дорослих участь  також взяла команда з В. Лучок – ФК «Колос». Їхніми суперниками була команда з села Страбичова з однойменною назвою.

Футбольні емоції ще відчувалися у повітрі після матчу юнаків, а за кілька хвилин – після стартового свистка арбітра – спалахнули з новою силою.

Гра видалася напруженою, не без спірних моментів та, на щастя, незначних травм. Порадували гравці своїх вболівальників і гольовими моментами, але основний  час, як і юнаки, завершили з нічийним рахунком. Призначення головним арбітром матчу серії пенальті  тільки підігріла футбольні пристрасті. Кожен гол, кожен удар як футболісти, так і вболівальники, які приїхали з обидвох двох сіл до Лалова підтримати свою команду, - проживали разом.

Але у футболі, як і  інших видах спорту, а перемога буває тільки одна. Фортуна була прихильною до ФК «Страбичево», голкіпер яких зумів вирвати перемогу, а команда отримала статус володаря Кубку Мукачівщини 2017р.

Приємну місію нагородження здійснив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з головою районної федерації футболу Віктором Шварцом та заступником голови Мукачівської РДА Олександром Богівом

«Я прожив разом з усіма два насичені поєдинки фіналу кубку Мукачівщини, - зазначив очільник району, - побачив справжній         футбол – технічний, вольовий у супроводі неприхованих футбольних емоцій, які вирували на стадіоні. У спорті в кожного є шанси, інколи порівну, але випадає ними скористатися не завжди, і тому срібні нагороди та друге місце – це стимул та можливість стати ще кращими».

Відтак, кожного гравця команд було нагороджено грамотою, медаллю. Подяку було висловлено й арбітрам матчу, тренерам та президентам клубів.

Урочистим моментом стало вручення Кубку Мукачівського району команді юнаків ФК «Дерцен» та команді ФК «Страбичево»  а також м’ячів з автографами гравців ФК «Шахтар».

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:14