Мукачево зустріло захисників, які повернулися із зони ООС

Сьогодні, 28 грудня, у Мукачеві відбулись урочисті заходи з нагоди повернення з зони ООС 128 - ї  окремої гірсько - штурмової бригади. Відтак колони військовослужбовців пройшли містом під супровід військового оркестру. На  площі Кирила і Мефодія присутні вшанували пам'ять загиблих у зоні проведення ООС військовослужбовців. 

Голова Мукачівської РДА Едгар Токар від імені голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, колективу Мукачівської районної державної адміністрації та від себе особисто привітав воїнів з поверненням на постійне місце дислокації після успішного виконання бойового завдання в зоні операції Об’єднаних сил.

"Ви – гордість, сила і міць Української Держави!  128 окрема гірсько - штурмова бригада серед перших стала на оборону кордонів країни на Луганщині, билася з ворогом на околицях Донецького аеропорту, тримала Дебальцевський плацдарм. Сьогодні це бригада незламних та нескорених бійців, патріотів, які в котрий рік в умовах війни демонструють мужність, силу духу та неабияке бажання перемогти ворога. Саме на вас покладають надію мільйони українців, які так мріють про мир. Дякую воїнам бригади за Ваш незламний бойовий дух та жагу до перемоги!" - звернувся до воїнів очільник району.

Також Едгар Токар висловив подяку командиру бригади за те, що вдалося зберегти людей, виконати бойове завдання й організовано повернутися додому та родинам військовослужбовців за терпіння, підтримку, вміння чекати.

На закінчення керманич Мукачівського району вручив грамоти від Закарпатської ОДА та Мукачівської РДА військовослужбовцям за зразкове виконання службових обов’язків у зоні проведення операції Об’єднаних сил та з нагоди  повернення підрозділів 128-ї окремої  гірсько-штурмової бригади у пункт постійної дислокації. 

Остання зміна сторінки: 28-12-2021 12:39