![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-02-09_17-54-47.jpg?itok=x5mZIY_L)
Очільник Мукачівської районної військової адміністрації Едгар Токар передав ноутбуки для потреб 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та теплову гармату бійцям Національної Гвардії України.
За його словами, сучасна армія – це не тільки танки, літаки та артилерія. Більшість військової техніки має електронне управління, а рівень її цифровізації постійно підвищується.
"Якщо в штабах та тилу ще можливе використання стаціонарних ПК, то в польових умовах мова йде тільки про ноутбуки.
Тут, у тилу, ми маємо бути надійною підтримкою наших воїнів у боротьбі проти ворога!"- додав керманич району.
Остання зміна сторінки: 09-02-2024 21:32