На нараді з головами громад Мукачівського району начальник адміністрації Сергій Гайдай обговорив Постанову Кабінету Міністрів України № 560 від 16 травня 2024 року

Зокрема розглянули «Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації на особливий період».

Особливу увагу було приділено завданню, покладеному на районні військові адміністрації щодо забезпечення перевезення громадян, призваних на військову службу.

Сергій Гайдай підкреслив важливість цього питання для забезпечення своєчасного прибуття військовозобов'язаних до місць проходження служби. Адже ефективна організація перевезень є ключовою для підвищення обороноздатності країни. Важливо, щоб кожен громадянин, призваний на службу, прибув на місце призначення без затримок. Налагодження цього процесу дозволить уникнути можливих перебоїв та забезпечити безперервність військового вишколу.

Також керманич району наголосив на необхідності тісної співпраці між районною  військовою адміністрацією та іншими відповідальними органами. Він підкреслив, що своєчасне перевезення призваних громадян є критично важливим у сучасних умовах.

На завершення наради очільник Мукачівської РВА доручив виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити розробку програми матеріально-технічного забезпечення Мукачівського РТЦК та СП і його відділів, заходів щодо виконання завдань за призначенням на 2024 рік. А також передбачити субвенцію з місцевих бюджетів районному бюджету на виконання даної програми.

Остання зміна сторінки: 03-07-2024 13:33