Нарада з керівниками підзвітних управлінь та відділів райдержадміністрації

Актуальні питання Мукачівського району обговорювались сьогодні, 08 липня 2019 року, на нараді з керівниками підзвітних управлінь та відділів райдержадміністрації при в.о. голові Мукачівської районної державної адміністрації Андрію Данканичу.

Про підготовку до проведення засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій слухали завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Василя Головчанського,  який зауважив, що основні питання які будуть розглянуті це - забезпечення профілактичної роботи серед мешканців району, запобігання пожежам в екосистемах та надання матеріальної допомоги постраждалим від негоди.

Про роботу центру адміністративних послуг райдержадміністрації доповіла Оксана Кабацій. 

Завершений тендер по закупівлі медикаментів для населення Мукачівського району та виписано 12 тис. рецептів по програмі «Доступні ліки» зазначила головний лікар Центру ПМСД Мукачівського району Вікторія Лані.

Про підготовку до опалювального сезону 2019-2020 рр. в закладах культури та клубних установах району доповідала начальник відділу культури Мукачівської РДА Оксана Кречковська.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Іван Лендєл довів до відома присутніх, що в районі продовжується співпраця з обласним фондом інвестування, щодо надання пільгових кредитів мешканцям сіл за програмою «Власний дім», основним пріоритетом якої є фінансування для впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, а саме: заміна опалення та котла на твердопаливний, утеплення фасаду та покрівлі будинків, заміна вхідних дверей та вікон на енергозберігаючі.

Остання зміна сторінки: 08-07-2019 11:37