"Не маємо права дати шанс ворогу забирати дитинство у наших дітей." - Святослав Туз

Перший заступник начальника Мукачівської РВА Святослав Туз спільно з Директором департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій Закарпатська обласна державна адміністрація Roman Moldavchuk та представником Уповноваженого ВРУ з прав людини у Закарпатській області Андрій Крючков відвідав благодійну виставку картин, яку організувала громадська організація Vidnova Fellowship та ромський жіночий фонд « Chiriclii »

Всі картини малювали жінки та діти з числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток від війни у шелтері в Мукачеві.

Митці пройшли арттерапію шляхом створення картин за технологією "Петриківський розпис".

"Вишуканий та неповторний, петриківський розпис — чудовий привід для гордості українців. В основі його барвистих візерунків лежить безмежна любов до рідного краю. Магія петриківського розпису полонила серця мільйонів шанувальників прекрасного та на увесь світ прославила талановитих народних майстрів родом з України.

Українські діти зараз переживають дуже важкі часи. Але разом з цим завдяки петриківському розпису на картинах вони показали незламний дух та беззаперечну впевненість у перемозі.

Не маємо права дати шанс ворогу забирати дитинство у наших дітей." - зазначив Святослав Туз.

Кошти від продажу картин будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Остання зміна сторінки: 24-05-2023 13:45