![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/385417005_735462005261682_6612623936418382097_n.jpg?itok=M0oXEVnF)
Очільник Мукачівської РВА Едгар Токар разом з командою Павла Голубки Help to Ukraine Today ГО «Допоможи Україні — Сьогодні» передали пожежникам та медикам нашого краю амуніцію й необхідні засоби для реагування в разі надзвичайних ситуацій.
"Об’єднавши зусилля, ми можемо у стократ більше. У цьому вже переконалися з друзями-волонтерами та підприємцями.
Дякую за єдність! Все буде Україна! Разом до Перемоги!"- наголосив Едгар Токар.
Остання зміна сторінки: 03-10-2023 11:54