![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/410779488_778092470998635_3253717728841920983_n.jpg?itok=ArO4JKRd)
На порядку денному – інформація щодо спрямування коштів районного бюджету та затвердження розпоряджень районної державної адміністрації — районної військової адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету за період з 01 січня по 14 грудня 2023 року, а також районний бюджет на 2024 рік.
"Дякую депутатам за консолідацію зусиль, ефективну роботу задля розвитку Мукачівського району і перемоги України у війні з окупантами. Рухаємось далі!" - наголосив у своєму зверненні до присутніх керманич Мукачівського району.
Остання зміна сторінки: 14-12-2023 11:33