![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1707149310840.jpg?itok=KVdoGf6N)
Захисники та захисниці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади роблять свою справу професійно та віддано: борються за нашу Україну, за її незалежність і майбутнє.
Сьогодні очільник Мукачівської РВА Едгар Токар зустрітися з командиром легендарної бригади Дмитром Лисюком. На зустрічі обговорили основні потреби бригади.
"Перебуваємо на постійному зв’язку та працюємо над забезпеченням воїнів усім необхідним.
Дякую кожному і кожній! Разом до Перемоги!"- зазначив керманич району.
Остання зміна сторінки: 05-02-2024 18:28