ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКАРПАТТЯ ЗАПРОШУЮТЬ СПІЛЬНО ПИСАТИ СТРАТЕГІЮ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ В ОБЛАСТІ

​Робоча група з розробки операційної цілі «Підтримка малого і середнього бізнесу в Закарпатській області» протягом липня напрацює конкретні завдання і заходи, які дозволять вдосконалити регіональну політику розвитку позитивного бізнес-клімату. Перше засідання заплановано у Совиному гнізді у четвер, 4 липня о 15.00 год, за участі представників різних видів економічної діяльності.
Закарпатська ОДА у співпраці з експертами Програми ULEAD з Європою та Агенцією регіонального розвитку Закарпатської області розробили опитування бізнесу, результати якого братимуть до уваги при розробці нових регіональних цільових програм підтримки малого та середнього підприємництва. Пройти опитування можна тут:https://cutt.ly/yxbKZN.
В області триває розробка проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021-2027 років. До її написання вже долучилися понад 100 представників бізнес-асоціацій, науковців, освітян, органів місцевого самоврядування та влади. Більш детальну інформацію про розробку стратегічних документів можна отримати за посиланням: https://cutt.ly/uxblz0.​

Остання зміна сторінки: 03-07-2019 09:55