У Мукачівській РДА відбулося засідання колегії, на якому підвели підсумки діяльності за 2016 рік по окремим напрямкам. Зокрема, йшлося про таке:
1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2016 рік
2. Про підсумки виконання місцевих бюджетів у Мукачівському районі за 2016 рік.
3. Про стан виконання Програми профілактики злочинності на території Мукачівського району за 2016 рік.
Участь у роботі колегії під головуванням керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая, взяли: заступники голови адміністрації – перший заступник - Андрій Данканич, заступник – Олександр Богів, селищні та сільські голови, керівники державних служб та силових структур району, очільники управлінь та структурних підрозділів адміністрації.
По першому питанню присутні заслухали доповідь Ігоря Яворського – начальника управління економіки Мукачівської РДА.
Ігор Володимирович озвучив основні економічні показники, розповів про ситуацію щодо створення нових робочих місць та залучення інвестицій.
«Загалом, за 2016 рік обсяг реалізованої продукції становив 376303,4 тис. грн., що складає 159,2 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року, - зазначив Ігор Яворський».
Найбільша питома вага, як і в минулих періодах, припадає на харчову промисловість – 53,4 %, лісову та деревообробну галузь – 18,7 %, легку промисловість – 12,1 %. Збільшення обсягів реалізації продукції у порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося по ФГ «Світ м’яса» - 209,1% ТОВ «Закарпатська фабрика виробів з деревини» - 128,7 %, , ТзОВ «КІАРА-ФЕШІОН» - 190,3 %, Кіровський спецкар’єр – 155,1% та іншим, що свідчить про позитивну динаміку розвитку цих підприємств. Загалом збільшення реалізації продукції відбулося по 10 з 14 промислових підприємств району.
Загальна сплата до бюджету за 2016 рік по цим підприємствах склала 19010,4 тис.грн. Середня заробітна плата по промисловим підприємствам у грудні становила 4901,2 грн. Найвищий рівень заробітної плати наразі у легкій промисловості – 6779,3 грн., найнижчий у харчовій промисловості – 2467,7 грн.
Враховуючи соціальну та економічну важливість інвестиційного проекту будівництва нової швейної фабрики ДП «ТУП Україна» в с.Н.Давидково було проведено переговори з німецькими інвесторами та знайдено компромісні варіанти щодо завершення будівництва об’єкту , з запуском окремих виробничих проектів і поступовим створенням до 500 робочих місць. 08.09.2016 р. об’єкт було офіційно введено в експлуатацію.
По другому питанню «Про підсумки виконання місцевих бюджетів у Мукачівському районі за 2016 рік» доповідала Інна Бисага – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
Інна Анатоліївна зазначила, що формування показників місцевих бюджетів району здійснено з урахуванням прийнятого 22 грудня 2015 року Закону України „Про Державний бюджет України на 2016 рік ”, та з урахуванням діючих Бюджетного та Податкового кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.
За січень-грудень 2016 року до загального фонду зведеного бюджету Мукачівського району мобілізовано 115829,4 тис. грн. податків, зборів та інших доходів, при плані з урахуванням змін –95072,8 тис. грн., понад план надійшло 20756,6 тис. грн. Виконання становить 121,8 відсотка. У порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження зросли на 43085,4 тис. грн. або на 59,2 відсотка.
Про стан виконання Програми профілактики злочинності на території Мукачівського району за 2016 рік доповідав Юрій Огняник – начальник Мукачівського районного відділення поліції Мукачівського відділу ГУНП.
Мукачівське районне відділення поліції, відповідно до реформ у Національній поліції, утворене 7 листопада 2015 року. За це період відбулося певне становлення, адаптація до роботи у новому форматі, - зазначив Юрій Огняник.
Проте реформування не відобразилося за показниках роботи: за 2016 рік розкрито майже всі тяжкі злочини, за виключенням одного – замаху на вбивство, по якому ведуться слідчі дії.
Серед злочинів, які мають місце у Мукачівському районі Юрій Огняник виділив наступні: незаконне зберігання зброї, наркозлочини та побутові крадіжки, які, на жаль, є поширеним явищем та мають і соціальний контекст .
Говорив Юрій Огняник і про те, що кількість звернень громадян до поліції зросла, хоча трапляються і зловживання, так звані хибні виклики поліції по неіснуючим злочинам.
З метою оперативного реагування на виклики в районі створено 4 групи швидкого реагування, які планують розташувати по населеним пунктам території обслуговування. З відповідною пропозицією щодо надання приміщень до начальника районної поліції вже звернулися голови сіл.
«В цілому, робота поліції у Мукачівському районі спрямована на максимально оперативне розкриття всіх злочинів, а також проведенні превентивної діяльності, що дозволить їм запобігти, - завершив Юрій Огняник».
Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:15