
Ще понад 367 тисяч доз вакцини проти коронавірусу Україна отримала в межах ініціативи COVAX. Цього разу прибула вакцина від компанії AstraZeneca, вироблена SK Bioscience у Південній Кореї.
Партія насамперед піде для щеплення тих, хто має отримати другу дозу вакцини AstraZeneca, а також пріоритетних груп і людей старше 65 років. Загалом же кількість вже поставлених в Україну вакцин склала понад 1,1 мільйона доз. У травні ми очікуємо значно більшу кількість вакцин, що дасть можливість прискорити кампанію зі щеплення населення. Ще одна амбітна мета — відродити в Україні науковий потенціал для розроблення препаратів від різних хвороб.
Розвиток туризму також сьогодні стоїть на порядку денному в Уряді. Для активізації подорожей всередині країни планується звільнити авіаперевізників від оподаткування на такі маршрути.
Цей крок призведе до зменшення витрат компаній і здешевлення авіаквитків на внутрішні рейси. Українці зі свого боку отримають більший доступ до швидких подорожей країною.Також цього тижня в Уряді обговорювалося питання інтенсифікації співпраці в галузі туризму з Туреччиною.Поставлено за мету за мету не лише розширити морське й авіасполучення, щоб відкрити для українців нові та зручні маршрути, але й заохотити громадян Туреччини приїздити на сімейний відпочинок в Україну.
Цього тижня Уряд вдосконалив процес надання державної фінансової підтримки для розвитку невеликих сімейних ферм. Аграрії зможуть отримати не 3, а 5 тисяч гривень субсидії на гектар, але водночас загальна сума не буде перевищувати 100 тисяч гривень на одне господарство. Цим рішенням мають на меті заохотити створення малих ферм, надавши їм можливість залучати дешевий фінансовий ресурс і конкурувати з великими фермерськими господарствами.
Вперше в Україні буде проведена національна інвентаризація лісів. Дані за її результатами будуть відкриті та доступні кожному українцю. Інформація збиратиметься протягом наступних 5 років.
Востаннє облік українських лісів проводився 10 років тому, а отже актуальних даних на сьогодні немає. Проведення інвентаризації дозволить отримати об’єктивні відомості про стан лісів, краще бачити зміни, які там відбуваються, та ефективніше будувати державну політику у сфері захисту довкілля.Також спростили доступ до отримання інформації про землеустрій та земельні ділянки. Таке рішення покращить ефективність роботи Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Остання зміна сторінки: 25-04-2021 18:35