Підсумки роботи відділу культури за 2018 рік

Підсумкова нарада з директорами дитячих шкіл мистецтв, клубними та бібліотечними працівниками відбулась сьогодні, 05 лютого 2019 року, у великому залі Мукачівської районної ради. В нараді прийняли участь  заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Богів та керівники клубних, бібліотечних установ, працівники районного будинку культури, центральної районної бібліотеки, директори дитячих шкіл мистецтв. Обговорювали наступні питання: підсумки роботи закладів культури і мистецтва району за 2018 рік; підсумки роботи бібліотек району за 2018 рік та планування роботи бібліотек-філій на 2019 рік; підсумки  роботи  клубних установ району за 2018 рік; планування роботи бібліотек з дітьми на 2019 рік; план роботи дитячих шкіл мистецтв району.

Однією з найголовніших проблем є необхідність збереження та розвиток кадрового потенціалу галузі культури, забезпечення належних соціальних умов для їх працівників. Начальник відділу культури Оксана Кречковська наголосила, що основними завданнями, які вирішували установи культури району у 2018 році були: реалізація державної політики у галузі культури; збереження культурно-мистецького надбання, розвиток української культури, створення сприятливих умов для розвитку культур національних меншин, що проживають на території району. Відзначила, що на високому, професійному рівні в с.Бобовище проведено ІІІ фестиваль «Бобовищенське гроно», в якому прийняли участь всі працівники культури Мукачівського району, а також колективи художньої самодіяльності.

Про діяльность бібліотек, пошук нових підходів до роботи з  читачами, підвищення ролі бібліотек як інформаційних центрів доповідала директор центральної районної бібліотечної системи Ганна Дорош.

Важливе місце у системі культури займають позашкільні спеціалізовані мистецькі навчальні заклади, основним завданням яких є пошук та залучення до навчання здібних, обдарованих і талановитих дітей та молоді, естетичне виховання дітей та юнацтва, вільний розвиток особистості і виховання поваги до  народних звичаїв, традицій, розвиток і підтримка їх здібностей, талантів, обдарувань повідомила директор Ракошинської дитячої школи мистецтв Людмила Шкоба.

Остання зміна сторінки: 06-02-2019 15:35