Планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 09 липня 2019 року, під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Андрія Данканича у великому залі Мукачівської районної ради відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

На порядок денний комісії винесені наступні питання: про організацію заходів щодо профілактики отруєнь населення неїстівними грибами; про стан безпечної експлуатації магістральних трубопроводів, що проходять територією району; про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, сільськогосподарських угідь у літній період 2019 року; про надання допомоги мешканцям Мукачівського району, які постраждали внаслідок буревію.

Начальник Мукачівського районного управління Держпродспоживслужби Василь Туряниця довів до присутніх інформацію, що стосується профілактики отруєння грибами та пропозиції щодо організації проведення просвітницької роботи в літніх таборах відпочинку дітей. Було затверджено план заходів щодо профілактики отруєнь населення Мукачівського району неїстівними грибами.

Інженер з пожежної безпеки Закарпатської дільниці АТ «Укртранснафта» Петро Кручаниця провів аналіз експлуатації магістрального нафтопроводу та звернув увагу, що основними актуальними питаннями по експлуатації нафтопроводу є: виявлення та ліквідація зсувів, як головної можливої причини відмови в роботі нафтопроводів; виявлення та ліквідація розмивів берегів та русел річок на підводних та повітряних переходах; виявлення та усунення ерозії грунтів по трасі нафтопроводу, яке призводить до розмиву та підмиву нафтопроводу.

В.о.голови райдержадміністрації Андрій Данканич запропонував створити робочу групу по напрацюванню питання вивозу забруднених грунтів  у випадку витоку нафтопродуктів на території Мукачівського району.

У доповіді представник міськрайонного відділу УДСНС Михайло Русняк наголосив, що основними причинами виникнення пожеж є людський фактор та порушення правил протипожежної безпеки, також окреслив заходи, які спрямовані на запобігання пожежам, це зокрема: проведення планових та позапланових рейдів, відпрацювання в населених пунктах по організації стану протипожежної безпеки; розроблення та направлення в сільські ради листівкок-пам’яток з правилами ПБ в екосистемах.

В наслідок буревію 07 липня 2019 року було пошкоджено дахи будинків в селі Горонда. Комісією на підставі заяв постраждалих від негоди розглянуто питання виділення будівельних матеріалів з місцевого матеріального резерву. Одноголосно членами комісії було прийнято рішення про виділення шиферу, піску, вапна, що необхідно для відновлення дворогосподарств.

 

Остання зміна сторінки: 10-07-2019 09:36