Планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Підрозділами Мукачівського РУ ГУ ДСНС України у Закарпатській області впродовж 2022 року зареєстровано 766 пожеж. Порівняно з 2021 роком кількість пожеж збільшилося на 60,6 %, що відбулося головним чином внаслідок збільшення  кількості пожеж в екосистемах Унаслідок пожеж протягом 2022 року загинуло 13 людей.

Тож сьогодні на плановому засіданні Мукачівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердили «Основні заходи щодо попередження пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на них в населених пунктах та на об’єктах  району у 2023 році».

Також комісія затвердила Паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій на території Мукачівського району та План залучення сил та засобів цивільного захисту для реагування на пожежі, надзвичайні ситуацій  та інші небезпечні події на території краю. 

Щодо захисних споруд згідно з паперовим обліком на території Мукачівського району знаходиться 214 захисних споруд цивільного захисту  у тому числі:  35 сховищ та 179 протирадіаційних укриттів. Протягом 2022 року було проведено оцінку стану  готовності 177 захисних споруд цивільного захисту.Також на обліку перебуває 2 споруди подвійного призначення та 422 найпростіші укриття.

Комісія вирішила продовжити виконання заходів щодо забезпечення укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану та рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад спільно із балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту забезпечити доступ до укриттів усім категоріям (групам) населення, а не тільки працівникам підприємства (установи, організації) чи мешканцям будинку, у якому розташоване укриття, за винятком режимних об’єктів, об’єктів, які знаходяться під спеціальною охороною, об’єктів критичної інфраструктури.

Остання зміна сторінки: 16-03-2023 12:01