![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1709201245247.jpg?itok=ZZe-LkYb)
Мукачівський район доєднався до масштабного руху Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
Очільник Мукачівської РВА Едгар Токар та перший заступник Святослав Туз відкрили змагання з волейболу в Неліпинській громаді, ️участь у яких взяли юнаки та дівчата Неліпинского ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Сасівської й Ганьковецької гімназій.
"Ми прагнули єдиного – щоб наші школярі відволіклись від буднів війни, згуртувались і займались спортом ще активніше. Ця мета досягнута."- зазначив Едгар Токар.
Вболіваємо за своїх!
Пліч-о-пліч шкільні ліги Закарпаття
Остання зміна сторінки: 29-02-2024 12:17