Попри війну в Україні продовжують створювати нові індустріальні парки

Сьогодні очільник Мукачівської РВА Сергій Гайдай під час зустрічі з в.о. Свалявського міського голови Мирославою Скрипинець та  представником Київської компанії "ВДЛ" обговорив Концепцію створення індустріального парку “Енерджі Груп”.

Даний індустріальний парк вже за два роки може з’явитися на території колишнього лісокомбінату у Сваляві. Тут планують побудувати завод з виготовлення металопластикових вікон та дверей, розсувних систем та комплектуючих до них.

"Районна влада зацікавлена в даному проєкті та всіляко сприятиме роботі інвесторів. Безперечно, створення індустріального парку призведе до підвищення рівня зайнятості населення в результаті створення нових робочих місць, підвищення рівня заробітної плати й доходів громадян.

Крім того, це призведе до зростання податкових надходжень до місцевого бюджету. У нас з'являється більше можливостей для розвитку територіальної громади, а саме — відновлення доріг, розвитку інфраструктури й благоустрою населених пунктів громади" - зазначив керманич Мукачівського району.

Згідно з концепцією, виробництво на території промислового парку має стартувати вже у грудні 2024 року.  До цього часу ініціатор його створення проводитиме всі підготовчі заходи.

Остання зміна сторінки: 18-04-2024 14:33