![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/403070914_671530388401757_9204051080372576254_n.jpg?itok=E-3Sk2vO)
З метою ознайомлення з методиками щодо формування у дітей навичок резильєнтної поведінки при виникненні стресових ситуацій, відчутті безпорадності, безсилля та тривоги, працівники служби у справах дітей Мукачівської РВА разом з представниками служб Ужгородського та Мукачівського районів, за сприяння Благодійної організації „Благодійного фонду „РІДНІˮ, пройшли тренінг „Іжачокˮ.
Під час заходу учасники опрацювали декілька методик, які застосовуються при вирішенні складних ситуацій у житті дітей або, які можуть допомогти подолати тривогу чи принаймні підтримати дитину під час стресу.
Остання зміна сторінки: 18-11-2023 10:26