Про покращення призовної роботи говорили у Мукачівській РДА

Сьогодні, 06 червня, у Мукачівській РДА відбулася нарада щодо проведення призовної роботи у районі. Нараду за участю сільських голів та представників сільрад  Бабичі, В.Визниця, В.Коропець, В. Лучки, Жуково, - провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який також очолює призовну комісії району.

З характеристикою ситуації щодо проведення призовної роботи у сільрадах виступив заступник Мукачівського військового комісара Ігор Година.

Як зазначив військовий посадовець, з 39 селищних та сільських рад, тільки 10 – працюють зразково, з іншими – співпрацю щодо проведення призовної роботи потрібно покращувати. Серед сільрад, роботу яких Ігор Година відзначив, як конструктивну: Горонда, Зняцьово, Залужжя, є дієва співпраця з громадами Форноша та Шенборна.

Ігор Година проінформував присутніх, що комплектування призовників ведеться до трьох родів військ: інженерних, прикордонних та Національної гвардії.

За ухилення від призову передбачена відповідальність. Як зазначив представник військкомату, протягом період минулого призову до військової прокуратури за ухилення від призову було передано 23 справи, по 22 – є вироки суду. Поряд з цим, військовий посадовець акцентував на багатьох позитивних та вигідних призовнику аспектах проходження строкової служби.

«По перше, потрібно назавжди розвіяти міф про те, що строковики несуть службу у небезпечних ділянках, – каже Ігор Година. -  Жоден строковик до зони проведення антитерористичної операції не направляється.»

Також під час несення строкової служби за солдатом в обов’язковому порядку зберігається робоче місце, стаж, а також йому нараховується заробітна плата за місцем роботи  у повному обсязі.

Багато хто зі строковиків зрештою знаходять себе у військовій справі, здобувають нову професію та підписують контракт зі збройними силами України.

З головами та представниками вищезазначених сільрад на нараді обговорили шляхи покращення призовної роботи.

Як зазначив  начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи  Іван Щубер, перший крок до покращення призовної роботи – це проведення широкої роз’яснювальної кампанії, яка розвіє міфи та зімне негативні настрої щодо призову до армії, як у батьків, так і в самих призовників.

«Захист Вітчизни, підготовка кваліфікованих кадрів військової справи – це  не лише спільне завдання всіх органів влади, а й  почесний обов’язок, - підкреслює Андрій Данканич, - тому, об’єднавши зусилля, ми повинні зробити все для патріотичного виховання юнаків, які нестимуть службу в лавах Збройних сил з честю, та виявлять якості, притаманні справжнім синам своєї країни.»

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:15