![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1702568195490.jpg?itok=sZr4UG3L)
Сьогодні очільник адміністрації Едгар Токар разом з командою завітав у Великолучківську територіальну громаду, де наразі проживають внутрішньо переміщені особи, та передали діткам, які знайшли тут прихисток від війни новорічні подарунки.
"Дякую усім, хто долучився до втілення в життя ідеї подарувати дітям трохи радощів. Велика подяка БФ "Наша Паляниця " Івану Калиничу та австрійським благодійникам фонду „Eine Welt - OÖ. Landlerhilfe“
Кожна дитина заслуговує на свято та справжнє різдвяне диво. Закликаю кожного дарувати посмішки маленьким українцям."- наголосив голова Мукачівської РВА
Остання зміна сторінки: 14-12-2023 17:41