Проведено засідання комісії із захисту прав дитини

 За дорученням Едгара Токара, заступник начальника Мукачівської РВА Андрій Данканич, спільно із начальниками Великолучківської та Чинадіївської служби у справах дітей, представниками УЗСН та ССД Мукачівської РВА та іншими запрошеними особами розглянули подання УВКУ ДТЕУ від 11.05.2023 щодо відвідування виробничої практики учениці даної установи.

Заступник директора з виховної роботи Ужгородського ВКУ ДТЕУ Марина Скиба повідомила про складнощі, які виникають у дитини при проходженні виробничої практики.

Разом з тим, затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Остання зміна сторінки: 17-05-2023 14:15