Пʼять родин отримали високі державні нагороди своїх синів, чоловіків від Президента України

Так багато болю. Ми не виходимо з жалоби. 

"Кожного разу мені вкрай важко передавати посмертні нагороди родинам Героїв. Підбираєш слова, а все одно розумієш, щоб ти не сказав — не допоможе, біль не забере…
Сьогодні в мене в кабінеті була така концентрація болю і сліз, що ніби життя за вікном зупинилося…" - зазначив очільник Мукачівської РА Сергій Гайдай

Пʼять родин отримали високі державні нагороди своїх синів, чоловіків, кращих для них, рідних…Всі —  військовослужбовці 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені:

старший солдат ХРУНИК Віктор Юліанович 1971 р.н. та солдат СТАРЖЕНЕЦЬКИЙ  Станіслав Миколайович 1975 р.н., разом загинули 24 квітня 2023 року під час ворожого обстрілу поблизу н.п. Вільнянськ Запорізької області.

молодший сержант ГОРСКИЙ Анатолій Анатолійович 1994 р.н., з 2014 року брав учать в АТО, загинув 10 грудня 2022 року під час штурмових дій з боку противника в районі н.п. Яковлівка Донецької області. 

солдат СЛИВА Сергій Андрійович 1974 р.н., загинув 25 травня 2023 року від отриманих поранень у військовому госпіталі, одержаних в зоні бойових дій в н.п. Новоандріївка Запорізької області. 

солдат СВИДА Олександр Михайлович 1977 р.н., загинув 14 червня 2023 року поблизу н.п. Жереб'янки Запорізької області. 

Керманич району запевнив всіх присутніх, що родини наших загиблих Героїв не залишаться без підтримки.

Остання зміна сторінки: 17-04-2024 14:21