Питання підготовки до опалювального сезону 2021/22 року обговорили під час засідання оперативного штабу

Розширене засідання оперативного штабу із забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду 2021-2022 років відбулося сьогодні в Закарпатській ОДА.

Представниками від Мукачівського району на засіданні були перший заступник голови районної адміністрації Роман Тарабій та начальник відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології РДА Василь Кунак. Також, на зв’язку у студіях були присутні представники виконавчих комітетів місцевих рад (ТГ).

На порядок денний було винесено ряд питань, які стосувалися: стану підготовки господарського комплексу та установ соціальної сфери області до роботи в опалювальний період; про дотримання норм чинного законодавства у сфері поводження з твердими побутовими відходами; про стан дотримання суб’єктами господарювання у сфері контролю якості питної води, стічних вод, наявність відповідних технічних документів із позитивним висновком державної санепідемслужби. 

Оскільки наразі розпочато літній період відпочинку та оздоровлення, основну увагу члени штабу звернули на розгляд питання підготовки пляжів та курортних зон для відпочинку населення, дотримання санітарних норм і правил, боротьба із стихійними сміттєзвалищами та забрудненням водойм.

У підсумку виконавчим комітетам територіальних громад було надано відповідні роз’яснення, доручення та рекомендації для належної підготовки до майбутнього опалювального сезону.

Остання зміна сторінки: 10-06-2021 13:26