Робоча нарада начальника Мукачівської РВА з головами громад району

На робочій нараді з головами місцевих рад начальник Мукачівської РВА Едгар Токар разом зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів РВА обговорили важливі питання життєдіяльності Мукачівського району в умовах воєнного стану.

Зокрема, звернули увагу на стан підготовки до опалювального періоду 2022 -2023 рр. Зазначимо, що майже всі громади розглядають використання альтернативних джерел опалення приміщень навчальних закладів, заміняючи газові котли на електричні чи твердопаливні. Важливим питанням залишається підвіз дітей до навчальних закладів. Обговорили також проблемні питання викладанням предмета «Захист Вітчизни», який ввели у Програму навчальних закладів системи загальної середньої освіти району.
 
Акцент зробили на роботі з внутрішньо переміщеними особами, а саме: розміщення внутрішньо переміщених осіб; проведення ремонту приміщень для розміщення внутрішньо переміщених осіб; надання державної компенсації за житлово-комунальні послуги тим, хто безкоштовно прихистив внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій чи зон бойових дій; соціальне забезпечення внутрішньо переміщених осіб; медичне забезпечення внутрішньо переміщених осіб, розгортання ізоляторів для осіб із легким перебігом корона вірусної хвороби COVID-19 та контактних осіб у місцях тимчасового розташування внутрішньо переміщених осіб.

"Не можна забувати й про забезпечення пільгової категорії населення (сімей загиблих військовослужбовців, сімей військовослужбовців які знаходяться у зоні бойових дій) паливними дровами" - наголосив Едгар Токар та поцікавився станом виконання заяв громадян по забезпеченню паливними дровами. 

Не залишили без уваги питання соціального захисту сімей загиблих, поранених, осіб з інвалідністю внаслідок поранення, каліцтва, контузії або захворювання у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. 

Начальник адміністрації нагадав учасникам наради, що COVID-19 нікуди не зник з нашого життя та наголосив, що всі повинні вжити невідкладних заходів щодо недопущення ускладнення епідемічної ситуації з гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Мукачівському районі.

Війна – це велике випробовування для всіх нас. Я щиро дякую громадам району, які достойно тримають цей потужний удар. Разом ми – сила!" - підсумував зустріч Едгар Токар

Остання зміна сторінки: 14-09-2022 15:03