![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-03-22_09-41-13_2.jpg?itok=LA3APN7n)
Чоловік родом із Житомира, працював рятувальником у закарпатському Берегові. В’ячеслав – батько сімох дітей: шістьох синів і однієї доньки. Для них він завжди був і залишається прикладом. Особливо – для 19-ти та 23-річного синів, які вже є захисниками України.
Молодший син служить у прикордонних військах України і вже має бойовий досвід під Бахмутом, а старший – інструктор Нацгвардії України, зараз проходить відбір до полку «Азов».
В’ячеслав Сорочинський став одним із перших добровольців до воєнізованого підрозділу Нацполіції «Лють».
Дружина, донька та ще четверо синів-школярів із сім’ї Сорочинських не приховують своїх переживань і тривоги, проте рішення і вибір В’ячеслава і двох старших братів поважають, а ще завжди залишаються їхньою надійною і потужною підтримкою
Остання зміна сторінки: 22-03-2023 09:45