Блискучий контрнаступ українських війсь на Харківщині змушує російських окупантів змінювати загарбницькі плани. Вони відмовилися від проведення псевдореферендумів, але не скасували паспортизацію.
Іноді паспорти РФ, які людям нав’язують, — це спосіб вижити в окупації. Разом з тим це зброя, що небезпечніша за ракети, адже йдеться про посягання на державну цілісність.
«Ми повинні розуміти: за отримання паспортів окупантів має бути відповідальність. Йдеться про існування української держави. Тому ще раз звертаюсь до мешканців ТОТ: не беріть ворожий документ — залишайте небезпечну територію. Ви врятуєте і себе, і державу!» — неодноразово наголошувала віцепрем’єрка Ірина Верещук.
Зараз Мінреінтеграції готує законопроєкт, який передбачає посилення відповідальності за участь у паспортизації РФ.
Окупаційний паспорт російської федерації — реальна підстава для примусової мобілізації до ворожого війська з перспективою стати «гарматним м’ясом» вже у перших ешелонах наступальних угруповань.
Цей «документ» — шлях до депортації у депресивну російську глибинку: до Сибіру, Зауралля, на Далекий Схід.
Це «документ», який умовно «діє» лише на ТОТ, але на території РФ не дає жодних привілеїв, що мають громадяни Росії.
Паспорт Російської Федерації — токсичний: міжнародна спільнота його не визнає.
Отримання паспорта РФ — перший крок до колаборантства та пособництва ворогові, що може тягти за собою кримінальну відповідальність.
Остання зміна сторінки: 20-09-2022 15:26