Сергій Гайдай очолив Мукачівську РВА

Сьогодні, 18 березня, Віктор Микита — голова Закарпатської ОВА представив Сергія Гайдая колективу Мукачівської РВА, представникам громад та силовому блоку району.

"Завдання — розвиток Мукачівщини, повернення статусу найбільш економічно розвинутого району; створити сприятливі умови для роботи релокованих підприємств з усієї України. Окремо наголосив на проблемі безпечності міста Мукачево, аби ганебні випадки з киданнями гранат у двори більше не повторювалося. 

Побажали нам з громадами плідної співпраці та ефективної роботи. 

Обовʼязково ще з усіма поспілкуюся окремо. 
Про кадрові зміни у перший день говорити зарано, потрібно більше дізнатися про всі напрямки роботи і наскільки ефективно вони виконуються. 

Формальностей дотримано, час працювати!

Бути добру!" - зазначив Сергій Гайдай

Довідково:

Сергі́й Володи́мирович Га́йдай (нар. 6 листопада 1975, Сєвєродонецьк Луганської області Україна) — український державний діяч. З 15 березня 2024 року — голова Мукачівської районної державної адміністрації. Голова Луганської обласної державної адміністрації з 25 жовтня 2019 до 15 березня 2023 року.

2014 року закінчив Хмельницький економічний університет, бакалавр (фінанси й кредит)

2019 року закінчив з відзнакою Академію державного управління при Президентові України, магістр (Публічне управління й адміністрування).

 

Остання зміна сторінки: 18-03-2024 13:13