Сергій Гайдай вручив штаб-сержанту Дебелому Вячеславу Олександровичу від Президента України державну нагороду – медаль «Захиснику Вітчизни»

Захисник служив у 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада розвідником. Шість років до великої війни за контрактом, після 24-го лютого пішов добровольцем. Отримав поранення у березні 2022 року біля населеного пункту Новопавлівка Запорізької області, внаслідок якого втратив ногу. Далі був дуже важкий шлях лікування та реабілітації, зокрема отримання протеза в Естонії.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України відзначив Вячеслава медаллю «Захиснику Вітчизни».

"Ми завжди готові прийти на допомогу нашим Героям та їхнім родинам. Вячеслав Олександрович розповів про проблему паркування в Мукачеві для осіб з інвалідністю, тож разом з Патрульною поліцією це питання вирішимо.

Прошу українців бути чутливими та вдячними нашим Героям, зустрічаючи на вулиці — пропонуйте допомогу, самі вони соромляться — тож будьте ініціативними, їм така турбота буде приємна! Слава і честь нашим Героям!" - зазначив Сергій Гайдай.

Остання зміна сторінки: 15-04-2024 13:28