Ще одній дитині з числа дітей-сиріт Мукачівського району придбано житло за державні кошти

Сьогодні голова Мукачівської РДА Едгар Токар особисто вручив ключі від квартири, придбаної за державні кошти та додатково внесених власних коштів особи, 24-річній Надії Чорногоровій, родом із села Котельниця Мукачівського району .

Це трикімнатна квартира на другому поверсі дев'ятиповерхового будинку  в м. Мукачево загальною площею 68 кв.м.

"Добрі справи не обмежені одним днем. От і сьогодні ми маємо можливість зробити добру справу і надати  допомогу сім’ям та дітям, які найбільше потребують нашої підтримки та турботи, особливо тим, хто залишився без батьківського тепла та опіки.Питання підвищення рівня життя населення, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа є одним із пріоритетних завдань нашої держави.За рахунок державної субвенції грошову компенсацію для придбання житла станом на сьогодні використали та придбали житло 9 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. " – наголосив Едгар Володимирович.  

Також очільник району зазначив, що по 11 особам проводиться робота по підготовці документів для оформлення права власності  та пошук житла.

Остання зміна сторінки: 27-05-2021 14:44