![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_20240209_072900_341.jpg?itok=6RdRHRLx)
Сімейний лікар є найпершим порадником у всіх скаргах на здоров’я, зокрема й ментальне .Терапевтка Ірина Шиманська поділилася власним досвідом після навчання за програмою ВООЗ mhGAP і пояснила, чому радить звертатися по допомогу вчасно.
Пам’ятаймо, що «сімейний» не замінить психолога, психотерапевта чи психіатра, але зможе проконсультувати або ж перенаправити до вузького спеціаліста.
Якщо у вас досі немає сімейного лікаря, і ви не знаєте, до кого звернутися, скористайтеся онлайн-мапою на сайті НСЗУ або ж зателефонуйте за номером 16-77.
Остання зміна сторінки: 09-02-2024 07:32