![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-12-07_07-46-52.jpg?itok=-cd-Fip4)
Територіальна оборона Мукачівського району цього разу провела підготовку громадян України до національного спротиву у Горондівській територіальній громаді.
Психолог Закарпатського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою наголосила, що страх та бойовий стрес логічні та очікувані на полі бою, а через їхній потенційно руйнівний ефект їм необхідно присвятити окрему увагу в рамках психологічної підготовки до бойових дій.
Слухачі курсу освоїли практичні вправи саморегуляції та аутотренінгу.
Остання зміна сторінки: 07-12-2023 09:01