![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-04-11_13-45-36.jpg?itok=xwt8hcMz)
На порядку денному — підтримка військових частин та сил безпеки й оборони;
реалізація заходів Програми розбудови інформаційно-аналітичної системи "Ситуаційний центр "Безпекове Закарпаття", Програми "Energy Help";
організація місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення територіальних громад; діяльність КЗ "Ветеранський простір "Вдома" та облаштування безпечного освітнього середовища в закладах освіти й охорони здоров'я.
Підсумовуючи, Сергій Гайдай подякував головам тергромад та закликав усіх до згуртованості й максимальної віддачі під час виконання поставлених завдань.
Остання зміна сторінки: 11-04-2024 15:04