Святкування Дня Збройних Сил України у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з ПВФП

6 грудня 2021 року у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України.

Захід розпочався з привітання особового складу начальником ліцею, полковником Юрієм Захаровим. Почесним гостем на святі був заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич, який за дорученням голови Мукачівської РДА Едгара Токара висловив щиру вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.

Заступник очільника району нагородив колектив ліцею подякою за підписом голови райдержадміністрації  за вагомий внесок у національно-патріотичне виховання молоді, сумлінну працю, відданість справі та з нагоди 30-ї річниці створення Збройних Сил України.

По закінченню офіційної частини ліцеїсти продемонстрували всім присутнім комплекс рукопашного бою та комплекс зі зброєю.

Остання зміна сторінки: 06-12-2021 14:57