![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1702916303085.jpg?itok=_lZKGwMI)
Невпинно працюємо над тим, щоб наші захисники й захисниці були забезпечені транспортними засобами для боротьби з ворогом.
Так, завдячуючи Громадській організації Help to Ukraine Today та Павлу Голубці передали сьогодні нашим Героям два транспортні засоби, один з яких буде використовуватися для евакуації.
"Вдячний благодійникам, які щоразу приєднуються до ініціативи, допомагають придбати та передати автомобілі. Цією доброю справою разом ми наближаємо нашу перемогу."-зазначив Едгар Токар -начальник Мукачівської районної військової адміністрації.
Остання зміна сторінки: 18-12-2023 18:30