Турнір “Різдвяна зірка”

На спортивних майданчиках сіл Лецовиця та Горонда в рамках новорічних свят відбулися групові відбіркові раунди групового турніру “Різдвяна зірка” з міні футболу серед юнаків 2003 року народження.

Право участі у фінальній стадії вибороли господарі, представники села Горонда, які зуміли обіграти своїх однолітків з села Жнятина з рахунком 3-1 та команда села Лецовиця, взявши гору над юними спортсменами села Брестове (рахунок 4-1).

Фінальну гру було проведено 17 січня 2015 року на нейтральному полі – спортивному майданчику ЗОШ № 13 м.Мукачева при оптимальних погодних  умовах, враховуючи зимовий період часу. Відмінний стан газону та сонячне тепло максимально сприяли школярам продемонструвати швидкий і технічний футбол. Перший тайм завершився з мінімальною перевагою команди села Лецовиця, а фінальний свисток арбітра матчу зафіксував їх кінцеву перемогу над суперниками з рахунком 3-1. Команди-фіналістів та юних футболістів нагороджено цінними подарунками і призами ПрАТ “Мукачівського лісокомбіната”, а тренерів та гравців – дипломами та грамотами відділу молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації.

Насамкінець, слід підкреслити, що ідея проведення цих змагань народилась у владних кабінетах Мукачівської РДА та генерального директора ПрАТ “Мукачівського лісокомбіната” – Ільтя С.В., за що батьки учасників турніру з міні-футболу “Різдвяна зірка” та численні вболівальники висловлюють їм вдячність за отримані радість й насолоду від цього видовища.

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19