На різке підвищення тарифів щодо використання природного газу, а також режим економії енергоносіїв, введений в державі, керівництво Мукачівського району відреагувало одразу. У липні-серпні цього року проведено відповідні наради за участю голови Мукачівської районної державної адміністрації Василя Пашкуляка, за результатами яких розроблено організаційно-технічні заходи, спрямовані на зменшення споживання енергоресурсів та підвищення енергоефективності навчальних закладів району. Вирішено питання щодо реконструкції котелень, які працюють на твердому паливі для опалення навчальних приміщень загальноосвітніх навчальних закладів. Окрім цього, у навчальних закладах встановлені прилади обліку та своєчасно проводяться їх профілактичні виміри, ремонт діючого обладнання, модернізація застарілих та зношених пристроїв, систематично здійснюється облік споживання теплової енергії, холодної та гарячої води. Для проведення щоденного моніторингу використання природного газу адміністрацією навчальних закладів призначено відповідальних осіб
3 та 4 вересня керівник району Василь Пашкуляк та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Товт здійснили робочі поїздки з питань організації роботи котелень шкіл району в умовах економії енергоресурсів, зокрема, умови переведення шкільних котелень на альтернативні види енергоносіїв Бобовищенської, Дерценської, Великолучківської і Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Серненської ЗОШ І-ІІ ступенів.
У рамках заходів щодо економії споживання енергоносіїв внесено також зміни до структури 2014-2015 навчального року: І семестр триватиме з 1 вересня по 19 грудня 2014 р., а зимові канікули буде збільшено за рахунок осінніх та весняних.
«Розумію, - зазначає в інтерв’ю Василь Пашкуляк, - що зміна канікулярного графіку – це несподіванка як для самих школярів, так і для їхніх родин. Але, враховуючи ті умови, в яких нині опинилася наша країна, вважаю це рішення нашого уряду правильним. І мені хочеться звернутись сьогодні до вчителів Мукачівщини з проханням адаптувати навчальний процес до нового графіку в такий спосіб, щоб навантаження було розподілено оптимально, а під час тривалих зимових канікул наші діти змогли відновити сили й підготовленими підійти до другого навчального півріччя. Я не сумніваюся у фаховості і толерантності наших педагогів».
Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19