У Мукачеві до Дня захисників та захисниць України привітали прикордонників

Сьогодні, 13 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України  перший заступник голови Мукачівської РДА Святослав Туз та заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Олександр Крук  завітали на святковий захід до Мукачівського прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі,  щоб привітати  військових  з їх святом.

До присутніх з вітальним словом звернувся Святослав Туз:

“Від імені голови Мукачівської Райдержадміністрації Едгара Токара, від колективу райдержадміністрації та від себе особисто вітаю вас із Днем захисника України! Хочу висловити вам свою безмежну повагу та слова вдячності, адже ви одні із перших стали на захист нашої держави.Низький уклін всім тим, хто несе нелегку військову службу. Схиляю голову перед подвигом захисників. Вічна пам’ять загиблим героям, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни."

За професійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави та з нагоди свята  віськовослужбовцям Мукачівського прикордонного загону були вручені відзнаки від голови  Мукачівської РДА Едгара Токара.

Остання зміна сторінки: 13-10-2021 12:26