У МУКАЧЕВІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

13 жовтня в Мукачеві відбулись урочистості до Дня захисників та захисниць України. Керівництво області, району та міста вітали військовослужбовців. На святі також були присутні народні депутати Микола Тищенко та Михайло Лаба.

З вітальними словами виступив перший заступник голови Мукачівської РДА Святослав Туз:

«Дорогі захисники і захисниці! Дозвольте мені від імені голови Мукачівської Райдержадміністрації Едгара Токара, від колективу райдержадміністрації та від себе особисто привітати вас із прийдешнім святом - Днем захисників та захисниць України. Безперечно, це свято можна поставити в один ряд із  такими святами, як День Незалежності України, День державного прапора. Адже ви,як ніхто інший, не в теорії,а на практиці знаєте, що таке захищати і знаєте, хто такий ворог. На жаль, на 30-му році незалежності України наша держава і всі ми разом  продовжуємо  доводити всьому світу право називатися незалежною, суверенною державою.14 жовтня ми відзначаємо чотири свята: День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та день утворення Української повстанської армії, які припадають на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці."

Святослав Туз побажав всім, щоб наступного року до цих  свят додалось ще одне свято - День перемоги України в російсько-українській війні та за дорученням голови Мукачівської РДА Едгара Токара  вручив кращим військовослужбовцям Почесні грамоти.

На завершення святкування для  військовослужбовців та гостей виступила Наталія Валевська.

Остання зміна сторінки: 13-10-2021 17:10