У Мукачівському районі триває інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо вакцинації від COVID-19

Заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Крук зустрівся з колективом ТзОВ "КІАРА - ФЕШОН" з питання проведення вакцинальної кампанії серед працівників.

За словами директорки підприємства Ганни Дерев'янко, наразі із 89 працівників 22 невакциновані.  

«Зараз багато країн приймають заходи для протидії поширенню коронавірус штаму «Дельта» та "Омікрон", які є надзвичайно небезпечними. Всі ми маємо розуміти, що подальший звичайний стиль життя, і робота, в першу чергу, залежить від епідемічної ситуації у районі та країні та кількості вакцинованих. Аби бути захищеними самим і не наражати на небезпеку рідних,  необхідно щепитися. Я нагадую, що вакцинація на 80% захищає від інфікування вірусом, і на 90% забезпечує легкий перебіг хвороби», – звернувся до колективу заступник очільника району. 

На вакцинації, а також суворому контролі за дотриманням карантинних обмежень наголосив посадовець та зазначив, що районна влада створює умови для доступного лікування хворих, але можливості медицини не безмежні, тому надважливо не допускати поширення хвороби. І тут велике значення мають протиепідемічні заходи та рівень вакцинації населення.

«Мій обов’язок донести до вас стурбованість про здоров’я та життя людей. Ми, як  районна влада, робимо все від нас залежне, щоб захистити людей, але виходімо з реалій і робім все від нас із вами залежне, щоб не допустити погіршення ситуації, що може призвести до запровадження жорстких обмежень»,– сказав в розмові з  працівниками Олександр Крук.

Учасникам зустрічей детально розповіли про роботу пунктів щеплення та Центрів масової вакцинації.

Остання зміна сторінки: 14-01-2022 11:22