![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-04-18_08-35-26.jpg?itok=FoBzdkxd)
В місцевій амбулаторії наявні вільні відремонтовані приміщення, які наразі можуть стати комусь домівкою. Затишні кімнати з необхідними меблями, загальна кухня з повним комплектом техніки, санвузли, пральні машини.
Сусідство з місцевими медиками буде приємним, лікарі та медсестри обіцяють допомагати та підтримувати нових жителів. До міста недалеко, але і в селі робота для дорослих знайдеться, а для дітей є школа та дитсадок. Загальна кількість людей, яких тут можуть прийняти — близько 30. Перші мешканці вже є — це родина з Маріуполя.
"Ми вже працюємо з військовими адміністраціями зі сходу країни, аби їхні мешканці могли знайти гідний прихисток в нас, поки вдома небезпечно.
Наша сила — в єдності! Мукачівщина завжди готова прийти на допомогу тим, хто цього потребує." - зазначив очільник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай.
Остання зміна сторінки: 18-04-2024 08:52