![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/452968584_8375871322445965_1097575552138572508_n.jpg?itok=Jh0fywUr)
У Свалявській міській лікарні запрацювало відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Сучасний ремонт та обладнання лікарня подужала власним коштом.
В оновленому відділенні розгорнули 10 ліжок. Тут перебувають пацієнти з порушенням вітальних показників (тиск, пульс, частота дихання), а також після складних операцій, яких лише за один день роблять по 10.
Відділення оснащене багатофункціональними ліжками, до кожного з яких проведено централізований кисень, протипролежневими матрацами, моніторами пацієнта та іншим обладнанням. На його базі також функціонує осучаснена експрес-лабораторія.
Окрім того, очільник Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай привітав всіх медиків Свалявщини з прийдешнім професійним святом. Подякував їм за сумлінну працю та щоденне лікування й порятунок громадян.
Остання зміна сторінки: 25-07-2024 12:53