![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1710440131200.jpg?itok=IU9_g0qh)
До змагань долучились учні місцевих освітніх закладів. На цьому етапі юні спортсмени змагаються за першість у своїй громаді.
"Насправді переможці у цьому проєкті всі. Адже він не лише про спорт. Сьогодні, як ніколи, важливо дати дітям можливість самовиразитися, емоційно розвантажитися і знайти нових друзів. "- зазначив очільник Мукачівської районної військової адміністрації Едгар Токар.
II етап Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги триватиме до кінця березня. Переможці отримають право змагатись у III (районному) етапі, який розпочнеться вже у квітні 2024 року.
Остання зміна сторінки: 14-03-2024 20:35