![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-01-22_13-05-05.jpg?itok=72pOgKGJ)
Експозиція присвячена основним етапам боротьби українців за збереження соборності, самостійності та незалежності своєї держави.
"Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. Наразі, коли росія знову прагне знищити українську державність і окупувати нашу землю, соборність є передумовою успішного опору українців російській агресії." - зазначив Андрій Данканич - заступник голови Мукачівської РВА.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку за адресою: місто Мукачево, вул. Університетська, буд. 56 з 10:00 по 17:00 протягом 22 - 26 січня 2024 року.
Остання зміна сторінки: 22-01-2024 13:29