В Мукачівській РДА відбулися урочистості з нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора України

День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

20 серпня з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного прапора України відбулись урочисті заходи біля будівлі Мукачівської райдержадміністрації. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Едгар Токар, голова районної ради Михайло Лабош, голови громад, депутати обласної, районної, міських, сільських рад, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники районних установ, організацій, підрозділ 128 окремої гірсько-штурмової бригади, Мукачівського Прикордонного загону, Закарпатського обласного ліцею-інтернату з ПВФП, працівники правоохоронних органів та ветерани АТО.

Під звуки державного гімну України відбулось урочисте підняття Державного прапора України. З вітальним словом перед громадою району виступив голова райдержадміністрації Едгар Токар.

« Вже 30 років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності. 24 серпня став не просто Днем народження держави, це втілення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які віками плекали самостійність. За часи незалежності України наші краяни не раз доводили свою відданість Державі, рідному краю. Під час 2014 року вони одні із перших стали на захист рубежів на Сході України. Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими синами і доньками України, які загинули в боротьбі за її незалежність. ПРОШУ ВШАНУВАТИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ! » - зазначив у своєму виступі очільник району.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження.

На закінчення урочистостей керівники району та всі охочі здійснили покладання квітів до пам'ятника - монументу воїнам - захисникам України в меморіальному Парку Мукачева.

Остання зміна сторінки: 21-08-2021 12:14