В Мукачівській РДА відзначили День людей похилого віку та День ветерана

За доброю традицією в перший день жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.

З нагоди свята голова Мукачівської районної державної адміністрації Едгар Токар провів зустріч із головою Мукачівської Ради ветеранів району Іваном Качуром, першим заступником голови Ради ветеранів району Василем Гонаком, головою комітету старійшин Рати ветеранів району Дмитром Кельманом, головою ревізійної комісії Ради ветеранів району Михайлом Реметою, відповідальним секретарем Ради ветеранів району Тарасом Маняком та головою організації товариства інвалідів Василем Гонаком.

На зустрічі також були присутні перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Святослав Туз, заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, начальник управління соціального захисту Мукачівської РДА Наталія Жабко та керівник апарату райдержадміністрації Олександр Чекан.

Звертаючись до представників старшого покоління, очільник району подякував їм за досвід, мудрість, неоціненні знання та слушні поради, якими вони діляться з нащадками, за готовність підтримати та допомогти, за високу громадянську свідомість і гідний приклад для наслідування. Едгар Токар побажав міцного здоров’я, довголіття, добра, а ще залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими та веселими. 

«Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність» - зазначив керівник району.

Остання зміна сторінки: 01-10-2021 16:18