Вакцинація проти коронавірусу допомагає уникнути захворювання та сприяє легкому перебігу хвороби

Сьогодні за дорученням голови Мукачівської райдержадміністрації Едгара Токара відбулася нарада робочої групи щодо стану епідеміологічної ситуації, пов’язаної із захворюваністю  на COVID-19 та  проведення вакцинальної кампанії в  районі під керівництвом Андрія Данканича - заступник голови Мукачівської РДА.

Йшлося і про вжиття вичерпних заходів для нарощення темпів вакцинації проти коронавірусної  хвороби  COVID-19.

«Питання здійснення вакцинації населення у Мукачівському районі одне із найактуальніших, оскільки знову спостерігається збільшення кількості нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Тому важливо продовжувати дотримуватися встановлених протиепідемічних заходів та вакцинуватися» – наголосив Андрій Данканич.

Керівник медичного центру "Сім'я"  Мирослава Чубірко та керівник КНП "ЦПМСД Великолучківської ТГ "Вікторія Лані проінформували учасників наради про стан епідеміологічної ситуації, пов’язаної із захворюваністю  на COVID-19 та хід вакцинальної кампанії в районі.

Мирослава Чубірко наголосила, що на території Мукачівської громади працюють 8 пунктів щеплень від COVID-19 та зазначила, що єдиним способом легкого перебігу хвороби залишається вакцинація.      

Щодо ситуації в районі Вікторія Лані підкреслила, що найменше вакцинуються мешканці Чинадіївської, Неліпинської та Нижньоворітської територіальних громад. 

Медики розповіли учасникам наради про наявність вакцин, їх дію на організм людини, підкреслили, що вакцинація проти коронавірусу допомагає уникнути захворювання та сприяє легкому перебігу хвороби.

За наслідками наради присутні прийняли відповідні протокольні доручення, спрямовані на нарощення в районі темпів вакцинації проти COVID-19 та вирішили відкрити додаткові пункти щеплень.

 

Остання зміна сторінки: 24-11-2021 12:20