ВЧИТЕЛЬ РОКУ 2015

Щороку однієї з найбільш очікуваних подій для усіх освітян є конкурс «Учитель року». Традиційний конкурс педагогічної майстерності, який покликаний сприяти підвищенню фахового рівня вчителя, стимулювати його самоосвіту, відкритість до сприймання нових ідей та творення власних. Задля досягнення цієї мети конкурс щороку вдосконалюється відповідно до потреб часу. Торік зміни стосувалися строків проведення, які змістилися до І семестру навчального року, а цьогорічні нововведення стосувалися заочного етапу конкурсу, де традиційний опис досвіду роботи вчителя замінено на створення педагогічного блогу.

Цьогорічні інновації щодо умов участі у конкурсі дещо видозмінили його заочний етап, суттєво розширивши його межі. Якщо у попередні роки матеріали досвіду роботи учасників,  які подавалися на заочний етап, були суворо регламентовані вимогами конкурсу, а доступ до них мало обмежене коло осіб, що переважно складалося з оргкомітету, членів журі та безпосередніх учасників, то завдяки педагогічним блогам ознайомитися і навіть оцінити досвід конкурсантів може кожен бажаючий.

Безпосередню  увагу до такої важливої в житті освітян події проявила і районна влада: поважним гостем очного етапу конкурсу «Учитель року» стала Оксана Золтанівна Біров, заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації.

Очний районний етап фахового конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року» відбувся на базі Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 грудня. Цей день, з насиченим робочим розкладом, передбачав проведення конкурсних уроків та їх самоаналіз, майстер-клас та презентацію власного досвіду конкурсантів. Оргкомітет конкурсу на чолі з Олександром Олександровичем Товтом, начальником відділу освіти, до якого увійшли Диганич Г.І., завідувача РМК, Тулюк О.І., методист РМК, Бузинник М.М., методист РМК, Гутник Ю.Ю., директор Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, забезпечив всі необхідні умови для ефективної роботи.

Верхньовизницькашкола гостинно зустріла всіх гостей. Організаторів та членів журі – взаєморозумінням та взаємодопомогою, а конкурсантів – щирою підтримкою учнівського та педагогічного колективу. У трьох номінаціях конкурсу змагалися: номінація «Образотворче мистецтво» - Мучичка К.В.,  вчитель Горондівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маринець А.І., вчитель Драгинського НВК «ЗОШ-сад І-ІІ ступенів», номінація «Правознавство» - Молнар Т.В., вчитель Івановецької ЗОШ І-ІІ ступенів,  номінація «Українська мова та література» - Лещинець М.П., вчитель Зняцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Волошин М.М., вчитель Лохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Стеблак Г.Ю., Страбичівської ЗОШ   І-ІІІ ступенів, Попович М.М., вчитель Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Оксана Біров таОлександр Товт побували на всіх етапах конкурсного дня та побажали учасникам успіху у подальшому творчому зростанні та розвитку. Усі конкурсанти достойно представили свої навчальні заклади,  педагоги яких неодноразово були учасниками фахового конкурсу, тож можна вже говорити про традиції наступництва та поширення досвіду. Але були цього року і першопрохідці, адже педагоги Івановецької ЗОШ І-ІІ ступенів та Драгинського НВК «ЗОШ-сад І-ІІ ступенів» вперше взяли участь у цьому випробуванні. Старт виявився більш ніж вдалим, бо завершився перемогою. Тож Волошин М.М., вчитель української мови та літератури Лохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  разом з Маринець А.І., вчителем образотворчого мистецтва Драгинського НВК «ЗОШ-сад І-ІІ ступенів» та Молнар Т.В., вчителем історії та правознавства Івановецької ЗОШ І-ІІ ступенів, продовжуватимуть свій наполегливий шлях на обласному етапі. Щиро вітаємо всіх лауреатів, а фіналістам бажаємо їм усім успіху і нових перемог!

Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:16