![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-11-20_10-51-21.jpg?itok=pp_aVu8j)
Психологиня Закарпатського обласного ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою розповіла слухачам курсу про психологічну підготовку та саморегуляцію військовослужбовців.
Слухачі курсу дізналися, що існує декілька методів самодопомоги при панічному нападі :
Метод сповільнення дихання;
Метод «паперового пакету»;
Метод відволікання.
Детально ознайомилися, як саме обрати метод подолання нападу паніки. Необхідно зʼясувати, який з методів краще за все підійде саме тобі, тобто, завдяки якому з них ти, набувши певних умінь, виявишся найбільш підготовленим до можливого потрапляння у важку ситуацію.
Памʼятаємо, що війна триває і ці навички є вкрай необхідним для кожного з нас.
Остання зміна сторінки: 20-11-2023 11:27