Вітання Голови Мукачівської РДА Едгара Токара з черговою річницей з дня створення 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

Шановні військовослужбовці, солдати, сержанти, старшини, прапорщики та офіцери 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади!

Вітаю вас з річницею з дня створення 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. За цей час ви пройшли чимало гарячих точок на Сході України та виконали низку успішних завдань по відсічі і стримуванні російської збройної агресії, продовжуєте робити це і надалі. І сьогодні воїни бригади на передових позиціях мужньо та ефективно виконують поставлені бойові завдання по захисту нашої держави. 

Протягом всієї славної історії Ви демонстрували високу професійну майстерність, відповідальність і витримку, вірність присязі та військовому обов’язку, своєю напруженою службою та працею завжди забезпечували виконання поставлених завдань.

Сьогодні Ви продовжуєте творити новітню історію України. Підрозділи бригади були одними з перших, хто в 2014 році вийшов в район виконання завдань за сигналом бойової тривоги і став на варті  рубежів України. Численні військовослужбовці бригади були нагороджені державними нагородами та відзнаками. І сьогодні наші військові продовжують сумлінно виконувати свій обов’язок.

З нагоди свята бажаю усім вам та членам ваших родин міцного здоров’я, довголіття, особистого щастя, сімейного благополуччя, незламної волі в досягненні Перемоги над ворогом та подоланні труднощів військового буття, здійснення всіх планів і подальших успіхів на благо забезпечення обороноздатності нашої Батьківщини. Надійного родинного тилу, козацького здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань!Також хочу привітати ветеранів бригади, волонтерів та партнерів, чия благочинна допомога не раз ставала в поміч нашим Героям. Дякую родинам наших захисників – за мужність, терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи!

Нація, яка хоче впевнено дивитись у майбутнє, має шанувати тих, хто її захистив у минулому. Шануймо пам’ять українських Героїв, пам’ятаймо про їх подвиг!

Остання зміна сторінки: 12-07-2021 10:18